Toczenie na automatach tokarskich CNC

Realizujemy produkcję za pomocą procesu toczenia na automatach tokarskich CNC, co gwarantuje uzyskanie precyzyjnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Wykonujemy części dla wielu branż przemysłowych. Proces ich produkcji odbywa się w rozbudowanym parku maszynowym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz innowacyjny sprzęt – wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia na automatycznych tokarkach. Nowoczesne automaty tokarskie, jakimi dysponujemy pozwalają na precyzyjną obróbkę części, nawet tych o najbardziej skomplikowanej budowie.

Toczenie na automatach tokarskich CNC

Profesjonalna obróbka na automatach tokarskich

Automaty tokarskie umożliwiają precyzyjną obróbkę elementów w średnich i dużych seriach zamówień. Posiadane przez nas innowacyjne technologie pozwalają nam na sprawne przeprowadzenie całego procesu wykonania detalu.

Jesteśmy w stanie wykonać na przykład: sworznie, tulejki, wałki, osie, nakrętki, dysze, adaptery i inne wyroby wymagające precyzyjnego toczenia.

Zakres wykonywanej przez nas obróbki przy użyciu automatów tokarskich jest bardzo szeroki. Obrabiamy metale, materiały trudnoskrawalne, tworzywa sztuczne. Standardowo zajmujemy się toczeniem na automatach tokarskich elementów ze stali, stali nierdzewnej, mosiądzu oraz aluminium.

Gwarantujemy wydajną obróbkę, dedykowaną do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapewniamy szybkie realizacje, które usatysfakcjonują każdego.

Precyzyjne toczenie komponentów metalowych

Technologię obróbki dopasowujemy do materiału i elementu, który ma zostać poddany obróbce skrawaniem CNC. Dobieramy odpowiednią maszynę i jej parametry w zależności od wielkości detalu oraz materiału z jakiego jest wykonywany. Automaty, z których korzystamy pozwalają na uzyskanie optymalnych czasów obróbki przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Dzięki innowacyjnemu procesowi automatyzacji rozwijamy naszą firmę, proponujemy szeroki zakres usług i wykonujemy toczenie CNC w precyzyjny sposób, gwarantując satysfakcję naszych Klientów.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w toczeniu i frezowaniu z pręta precyzyjnych części. Stosujemy tę technologię w przypadku produkcji wymagających elementów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach m.in. w branży motoryzacyjnej, medycznej czy...
Realizujemy produkcję za pomocą procesu toczenia na automatach tokarskich CNC, co gwarantuje uzyskanie precyzyjnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Wykonujemy części dla wielu branż przemysłowych. Proces ich produkcji odbywa się...
Toczenie CNC, które znajdziesz w zakresie naszych usług, gwarantuje wysoką dokładność realizacji oraz powtarzalność produkcji. Ryzyko wykonania wadliwych elementów jest minimalne, co znacząco redukuje koszty związane z procesem produkcji, jak...

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami