O firmie

PPHU EWA powstała w 1997 roku na bazie doświadczeń rodzinnych, których początki sięgają lat 70-tych.

Dzięki codziennej ciężkiej pracy całej załogi, zdobytej wiedzy i doświadczeniu mogliśmy przystąpić do realizacji szerokiego zakresu zamówień. Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną pozwoliły zaspokoić potrzeby szerokiej grupy klientów na terenie Polski i Europy.

Pasja i zaangażowanie w budowaniu wizerunku oraz dążenie do doskonałości pozwoliły na szybki rozwój poprzez rozszerzenie parku maszynowego, polepszenie infrastruktury, poprawę warunków pracy oraz bezpieczeństwa firmy i pracowników. Kolejnym krokiem w dążeniu do celu było zagwarantowanie klientowi wysokiej Jakości oferowanych wyrobów, co skłoniło nas do wdrożenia i stosowania systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015-10

Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja wyrobów metalowych dla wielu branż, w tym elektronicznej, motoryzacyjnej, energetycznej i złączy meblowych.

Nasz park maszynowy stanowi kilkadziesiąt maszyn w tym 30 automatów tokarskich cnc, wieloosiowych centr tokarsko-frezarskich cnc w zakresie średnic przelotu wrzeciona od 2mm do 65mm. Pozostałe maszyny to walcarki do gwintów, tokarki uniwersalne i rewolwerowe, szlifierki, frezarki, wiertarki, gwinciarki, prasy, piły do metalu itp. Zastosowanie w procesie produkcji automatów pozwala nam zachować dokładność i powtarzalność serii wyrobów oraz zoptymalizować koszt wytworzenia przy minimalnym nakładzie siły roboczej. Wykonujemy głównie wyroby na specjalne zamówienie, zgodnie z wymaganiami kontrahentów.

Do produkcji stosujemy tylko sprawdzone, najwyższej Jakości materiały dostarczane przez najlepszych Polskich oraz Europejskich dostawców, potwierdzone świadectwem Jakości.

Hala produkcyjna wyposażona jest w nowoczesny centralny System odprowadzania mgły olejowej oraz centralny System wentylacji i klimatyzacji, zapewniający komfortowe warunki pracy.

Zdobyta przez nas wiedza, doświadczenia oraz posiadane możliwości produkcyjne umożliwiają nam realizację szerokiego zakresu zamówień.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Polityka jakości

Dążymy do oferowania konkurencyjnych cen, planując park maszynowy tak, aby gwarantował możliwość wykonania szerokiego asortymentu wyrobów z metalu przy zachowaniu energooszczędności, automatyzacji procesu produkcji jak również do dokładności i powtarzalności serii wyrobów oraz optymalizacji kosztów wytworzenia.

Dbając o stan techniczny maszyn i wysoki poziom kontroli Jakości możemy utrzymywać zadane parametry wyrobów i obniżać ilości wyrobów niezgodnych jednocześnie stawiając na rozwój firmy, korygując działający system i poprawiając jego jakość.

Wdrażamy i doskonalimy System zarządzania jakością według PN-EN ISO 9001:2015-10 z wiarą, że pomoże nam jeszcze lepiej poznawać i realizować wymagania naszych klientów i funkcjonować zgodnie z literą prawa.
Posiadamy własne laboratorium kontroli Jakości, wyposażone w nowoczesne urządzenia i Narzędzia pomiarowe z procesorem danych. Produkowane u nas wyroby mierzymy z dokładnością 0.001mm.

Aby zapewnić najwyższą jakość produkowanych przez nas wyrobów oraz spełnić wymagania odbiorców nasz Dział Jakości zapewnia kontrolę w sposób ciągły w czasie całego procesu produkcji.

Do pomiarów wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy renomowanych firm.

Nasi partnerzy

Nasza działalność charytatywna

Nasza oferta

Specjalizujemy się w toczeniu i frezowaniu z pręta precyzyjnych części. Stosujemy tę technologię w przypadku produkcji wymagających elementów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach m.in. w branży motoryzacyjnej, medycznej czy...
Realizujemy produkcję za pomocą procesu toczenia na automatach tokarskich CNC, co gwarantuje uzyskanie precyzyjnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Wykonujemy części dla wielu branż przemysłowych. Proces ich produkcji odbywa się...
Toczenie CNC, które znajdziesz w zakresie naszych usług, gwarantuje wysoką dokładność realizacji oraz powtarzalność produkcji. Ryzyko wykonania wadliwych elementów jest minimalne, co znacząco redukuje koszty związane z procesem produkcji, jak...

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami