Produkcja seryjna i wielkoseryjna

Toczenie CNC, które znajdziesz w zakresie naszych usług, gwarantuje wysoką dokładność realizacji oraz powtarzalność produkcji. Ryzyko wykonania wadliwych elementów jest minimalne, co znacząco redukuje koszty związane z procesem produkcji, jak i dalszej ich sprzedaży. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować dużą partię wyrobów spełniających wymagania Klienta zarówno pod względem wymagań technicznych jak i wysokiej estetyki wykonania.

Jeżeli zależy ci na jeszcze większej dokładności, oferujemy toczenie i frezowanie CNC przy użyciu jednej maszyny i tego samego zamocowania detalu. Jest to obecnie najdokładniejsza i najbardziej precyzyjna metoda obróbki skrawaniem. Metoda wykorzystywana jest do produkcji elementów z metalu i tworzyw sztucznych. Wysoka jakość wytwarzanych przez nas elementów gwarantuje pełną satysfakcję.

Produkcja seryjna i wielkoseryjna

Produkcja seryjna dostosowana do potrzeb wielu branż

Proponujemy krótki czas produkcji, Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowaniu nowoczesnych i szybkich obrabiarek, jak i zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanej kadry możemy zaproponować krótki czas produkcji zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych elementów.

Produkcja seryjna, jaką Państwu oferujemy pozwala na uzyskanie precyzji i powtarzalności, potrzebnej w wielu branżach takich jak: przemysł, motoryzacja, energetyka, budownictwo, przemysł meblarstwo, lotnictwo, przemysł medyczny i innych. Produkujemy zgodnie z rysunkami klientów między innymi: tuleje, elementy złączne, sworznie, śruby, adaptery, dysze, wały i inne wymagające precyzyjnej obróbki elementy.

Wielkoseryjna produkcja dla potrzeb największych firm

Technologie, z których korzystamy, czyli frezowanie oraz toczenie CNC, gwarantują możliwość wykonania bardzo dobrych produktów w krótkim czasie przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Duża ilość wyrobów, jakie jesteśmy w stanie dla Was wykonać pozwala na utrzymanie stabilnej produkcji i bezproblemową działalność w każdej branży, w której się rozwijacie.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra, wykorzystując innowacyjne technologie oraz nowoczesne obrabiarki znajdujące się w naszym parku maszyn, jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze i największe Wasze zlecenia. Odbywa się to w sposób automatyczny, przy użyciu dedykowanych programów i ustawień komputerowych. Wielkoseryjna produkcja jest przeznaczona dla firm potrzebujących dużych ilości cyklicznie dostarczanych wyrobów.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w toczeniu i frezowaniu z pręta precyzyjnych części. Stosujemy tę technologię w przypadku produkcji wymagających elementów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach m.in. w branży motoryzacyjnej, medycznej czy...
Realizujemy produkcję za pomocą procesu toczenia na automatach tokarskich CNC, co gwarantuje uzyskanie precyzyjnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Wykonujemy części dla wielu branż przemysłowych. Proces ich produkcji odbywa się...
Toczenie CNC, które znajdziesz w zakresie naszych usług, gwarantuje wysoką dokładność realizacji oraz powtarzalność produkcji. Ryzyko wykonania wadliwych elementów jest minimalne, co znacząco redukuje koszty związane z procesem produkcji, jak...

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami