Toczenie i frezowanie z pręta (CNC)

Specjalizujemy się w toczeniu i frezowaniu z pręta precyzyjnych części. Stosujemy tę technologię w przypadku produkcji wymagających elementów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach m.in. w branży motoryzacyjnej, medycznej czy lotniczej. Posiadany przez nas rozbudowany park maszynowy, wysokiej jakości urządzenia oraz narzędzia renomowanych firm umożliwiają nam realizację produkcji seryjnej i wielkoseryjnej nawet najbardziej skomplikowanych wyrobów.

Przy zachowaniu zasad nienagannej precyzji gwarantujemy osiągnięcie bardzo wysokiej jakości produkowanych przez nas elementów. Ma to bardzo duże znaczenie w przypadku seryjnej jak i jednostkowej produkcji komponentów. Stosujemy zaawansowane rozwiązania pomiarowe, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać wyroby zgodnie z narzuconymi przez Klienta tolerancjami.

Materiały z których wytwarzamy elementy:

  • Stal
  • Stal nierdzewna
  • Stal kwasoodporna
  • Aluminium
  • Mosiądz
  • Tworzywa Sztuczne
Toczenie i frezowanie z pręta (CNC)

Jak wygląda toczenie CNC z pręta?

Toczenie CNC z pręta to technologia, która pozwala na precyzyjne wykonanie wszelkiego rodzaju detali metalowych.

Materiał w postaci pręta poddawany jest obróbce skrawaniem. Cały proces odbywa się automatycznie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie bardzo dużej dokładności przy jednoczesnym skróceniu czasu obróbki.

Wytwarzane przez naszą firmę precyzyjne komponenty metalowe są powszechnie wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Produkujemy między innymi tuleje, elementy złączne, sworznie, śruby, adaptery, dysze i inne wymagające precyzyjnego wykonania elementy zgodnie z życzeniem Klienta.

Jak wygląda frezowanie CNC z pręta?

Frezowanie z pręta CNC wykonujemy na centrach tokarsko-frezarskich oraz automatach tokarskich.

Frezowanie CNC jest kontrolowane komputerowo, dlatego cały proces jest automatyczny. Detal obrabiany jest w tym samym zamocowaniu, w którym odbywała się obróbka toczeniem, dzięki temu osiągamy maksymalną precyzję w wymiarach oraz precyzję położenia przy najdrobniejszych detalach. Przyspieszenie procesu obróbki metalu jest tutaj możliwe dzięki możliwości jednoczesnego wykonywania obróbki toczenia, frezowania.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w toczeniu i frezowaniu z pręta precyzyjnych części. Stosujemy tę technologię w przypadku produkcji wymagających elementów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach m.in. w branży motoryzacyjnej, medycznej czy...
Realizujemy produkcję za pomocą procesu toczenia na automatach tokarskich CNC, co gwarantuje uzyskanie precyzyjnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Wykonujemy części dla wielu branż przemysłowych. Proces ich produkcji odbywa się...
Toczenie CNC, które znajdziesz w zakresie naszych usług, gwarantuje wysoką dokładność realizacji oraz powtarzalność produkcji. Ryzyko wykonania wadliwych elementów jest minimalne, co znacząco redukuje koszty związane z procesem produkcji, jak...

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami